Dietetyka

Dietetyk to specjalista, który zajmuje się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka. Dietetyk m.in. uczy zasad zdrowego odżywiania oraz opracowuje zalecenia żywieniowe dla osób zdrowych i z różnymi chorobami – także z nadwagą i otyłością.

Centrum Medyczne Dobra proponuje konsultacje dietetyczne u osób zdrowych
i ze schorzeniami

NASZ ZESPÓŁ

mgr Agnieszka Zielińska

mgr Agnieszka

ZIELIŃSKA

dietetyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawidłowe odżywianie wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim na stan zdrowia i dobre samopoczucie. Warto uda się do dietetyka, aby złagodzić dolegliwości chorobowe, schudnąć, czy wręcz przeciwnie – w zdrowy sposób przybrać na wadze lub wzmocnić organizm wyniszczony chorobą.

W Centrum Medycznym Dobra kładziemy ogromny nacisk na współpracę dietetyka z innymi specjalistami dbającymi o nasze zdrowie: kardiologami, endokrynologami czy diabetologiem. Nawet najlepiej ułożona dieta nie przyniesie pożądanego efektu, jeśli Pacjent nie ma zapewnionej odpowiedniej porcji ruchu. W Centrum Medycznym Dobra o ułożenie bezpiecznego programu usprawnienia ruchowego dba fizjoterapeuta. Psycholog współpracujący z dietetykiem i fizjoterapeutą zapewnia wsparcie motywacyjne Pacjentów.

Współpraca takiego zespołu specjalistów zaowocowała m.in. opracowaniem Gminnego programu zdrowotnego „Program kompleksowego leczenia dietetyczno-rehabilitacyjnego dla pacjentów otyłych z zaburzeniami metabolicznymi, diabetologicznymi, kardiologicznymi i endokrynologicznymi“ finansowanego ze środków Gminy Dobra.

CENNIK

UsługaCena
Konsultacja pierwszorazowa z ułożeniem diety250PLN
Konsultacja kolejna200PLN