Trwa rejestracja na szczepienia!

Redaktor
Posted in Aktualności

Trwa rejestracja na szczepienia!

Od 15 stycznia na szczepienie przeciwko COVID-19 mogą zarejestrować się osoby powyżej 80. roku życia. Od 22 stycznia – będą to mogły zrobić także osoby po 70. roku życia.

Do przeprowadzenia rejestracji niezbędne jest podanie numeru PESEL oraz numeru telefonu komórkowego, na który otrzymacie Państwo potwierdzenie rejestracji z platformy Internetowe Konto Pacjenta.

Informujemy, że szczepienia przeciwko COVID-19 są przeprowadzane w punktach szczepień niezależnie od miejsca zamieszkania. 

Szczepimy się!

Administrator
Posted in Aktualności

Szczepimy się!

Centrum Medyczne Dobra będzie prowadziło bezpłatne szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19. 

W miarę uzyskiwania kolejnych informacji z NFZ, dotyczących szczegółów organizacyjnych – będziemy je umieszczać na naszej stronie.

Zgodnie ze wstępnymi danymi rejestracja pacjentów ma rozpocząć się 15 stycznia.

Nowy rok – nowy specjalista w CMD!​

Redaktor
Posted in Aktualności

Nowy rok - nowy specjalista w CMD!

Rozpoczynamy współpracę z dr Joanną Tousty – specjalistą pediatrii oraz neonatologii. Pani doktor na codzień pracuje w Klinice Patologii Noworodka SPSK2 w Szczecinie.

Skontaktuj się z nami i umów wizytę u pediatry: tel. 91 45 39 500 w godz. 9:00-19:00 (pn-pt) lub rejestracja@cmdobra.pl

Rehabilitacja po przechorowaniu COVID-19

Redaktor
Posted in Aktualności

Rehabilitacja po przechorowaniu COVID-19

Chorowałeś na COVID-19? Jak szybko odzyskać sprawność fizyczną i psychiczną po chorobie? Ruszamy z nową propozycją!  
We współpracy z Poradnią Pulmonologiczną Astmamed prowadzimy kompleksową rehabilitację dla pacjentów, którzy przebyli COVID-19.

Objawy COVID-19 wahają się od łagodnych do ciężkich. U niektórych osób utrzymują się przez tygodnie lub miesiące od początku infekcji, co może skutkować znaczącym obniżeniem jakości życia. Prawidłowo przeprowadzona rehabilitacja daje szansę na szybszy i pełniejszy powrót do formy.

Skontaktuj się z nami i umów się na wstępną ocenę fizjoterapeuty:
tel. 91 45 39 500 w godz. 9:00-19:00 (pn-pt) lub rejestracja@cmdobra.pl

Uruchamiamy punkt pobrań

Redaktor
Posted in Aktualności

Uruchamiamy punkt pobrań

Centrum Medyczne Dobra uruchamia PUNKT POBRAŃ materiału do odpłatnych badań laboratoryjnych. U nas zrobisz je bez skierowania!

Do punktu pobrań zapraszamy:

  • we wtorki i czwartki 7.00 – 11.00

  • w soboty 8.00 – 11.00

Laserowe leczenie żylaków odbytu

Redaktor
Posted in Aktualności

Laserowe leczenie hemoroidów

Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w województwie zachodniopomorskim, w którym wykonywany jest zabieg laserowego leczenia hemoroidów!

Ostatnio nasz proktolog, dr Tomasz Chmurowicz, z powodzeniem przeprowadził zabiegi z zastosowaniem tej nowoczesnej techniki operacyjnej.

Procedura jest jedną z najbezpieczniejszych metod leczenia hemoroidów i umożliwia szybki powrót do pełnej sprawności. Laserowe leczenie hemoroidów (LHT) to małoinwazyjna metoda leczenia hemoroidów w ramach chirurgii jednego dnia.

Umów się na konsultację u dr Chmurowicza – rejestracja pod nr tel. 91 46 39 500 (pn-pt w godz. 9-19).

1000 x USG

Redaktor
Posted in Aktualności

1000 darmowych badań USG piersi dla 1000 kobiet!

Centrum Medyczne Dobra realizuje program Fundacji OnkoCafe. Od 7 sierpnia do 31 października 2020 roku Fundacja OnkoCafe – przy wsparciu Fundacji Philips – zaoferuje 1000 darmowych badań USG piersi kobietom z różnych regionów Polski, które posiadają już skierowanie na badanie USG piersi i powinny je wykonać pilnie, ale w dostępnych placówkach ochrony zdrowia na wykonanie badania muszą czekać zbyt długo.

 Dlaczego warto wziąć udział w akcji bezpłatnych badań USG piersi?
  • wcześnie wykryte zmiany w obrębie piersi często są w pełni wyleczalne. Im wcześniej zdiagnozowana zmiana, tym lepsze rokowanie. Po prostu nie opłaca się czekać!
  • w diagnostyce ważna jest jakość badania. Nowoczesny sprzęt pozwala wykryć najmniejsze nawet nieprawidłowości – często na etapie, kiedy choroba jest w pełni wyleczalna. W ramach prowadzonej przez nas akcji zapewniamy wykonanie badania USG piersi przez doświadczony personel i w placówkach medycznych dysponujących nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
#rakpiersi #BreastFit #BreastFitUSG #OnkoCafe #PhilipsFoundation

Jak skorzystać z programu?

Dom Ortopedii w Centrum Medycznym Dobra

Redaktor
Posted in Aktualności

Novum Ortopedia w Centrum Medycznym Dobra

Dzisiaj Centrum Medyczne Dobra rozpoczyna współpracę z Novum Ortopedia!

Specjaliści Novum Ortopedia będą od sierpnia prowadzili w naszym Centrum konsultacje oraz zabiegi ortopedyczne – przy wsparciu zespołu diagnostycznego i rehabilitacyjnego.

Holistyczne podejście do leczenia, nowoczesne metody oraz wieloletnie doświadczenie – jak dotąd pozwoliły zgromadzić zespołowi Novum Ortopedia rzesze zadowolonych pacjentów uwolnionych od bólu i dysfunkcji narządu ruchu.

Mamy nadzieję, że współpraca naszych specjalistów – z wykorzystaniem nowoczesnej bazy lokalowej i sprzętowej – zaowocuje spełnieniem oczekiwań naszych Pacjentów!