Zabiegi operacyjne

Zabiegi operacyjne wykonywane przez specjalistów różnych dziedzin, odbywają się w przestronnych, nowocześnie urządzonych salach operacyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt, dający gwarancję bezpiecznego znieczulenia do zabiegu, prawidłowego przebiegu operacji oraz komfortowego, niepowikłanego przebiegu pooperacyjnego.

W wydzielonych, w pełni monitorowanych salach pooperacyjnych, pacjent przy udziale wykwalifikowanego personelu wybudza się po zabiegu oraz otrzymuje odpowiednie zabezpieczenie przeciwbólowe, przebywając tam dopóki nie będzie mógł opuścić bezpiecznie naszego Centrum. Większość zabiegów odbywa się w trybie tzw. chirurgii jednego dnia, dzięki zaawansowanym technikom operacyjnym pacjent z reguły nie musi być hospitalizowany.

W niektórych przypadkach, kiedy wskazane jest przedłużenie pobytu pacjenta w Centrum, ze względu na konieczność wczesnej rehabilitacji lub złożoności operacji, pacjent pozostaje pod naszą opieką w wygodnie urządzonych pokojach hotelowych.

Rekonwalescencja po zabiegu operacyjnym w naszej części hotelowej, daje pacjentowi poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa.